Informator kursu przewodnikowskiego „DROGOWSKAZ”

Organizator: Zespół Kadry Kształcącej Hufca Siemianowice
Termin: 18-20.11.2016
09-11.12.2016
06-08.01.2017
Miejsce: Hufiec Siemianowice Śl. ul Wróblewskiego 10
Uczestnicy: Harcerze i funkcyjni po przyrzeczeniu harcerskim z rocznika 2001 i wcześniej ( w 2017 roku 16 lat rocznikowo). Maksymalnie 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Koszty: 80 zł- w kwocie: wszystkie noclegi , obiad w każdą sobotę kursu, kawa, herbata, cukier, materiały programowe, identyfikatory, drobne nagrody dla najlepszych, dyplomy dla absolwentów.
Zgłoszenia: na ankiecie internetowe pod adresem
Należy wypełnić tą ankietę i wysłać zdjęcie na którym będzie widoczna wyraźnie twarz kursanta. Po zgłoszeniu każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie na maila oraz zgody rodziców –dla osób niepełnoletnich, zgoda przełożonego kursanta oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku. W przypadku osób niepełnoletnich podpisują rodzice.
Osoby prowadzące kurs: Komendant – phm. Aneta Opaszowska
Kadra stała: hm. Agnieszka Syma, hm. Dariusz Majchrowski, phm. Marek Woźniczka
Kadra pomocnicza ; pwd. Monika Giluk, Druhna Magda Tutaj oraz instruktorzy z Chorągwi z odznaką kadry kształcącej.
Wszelkie zapytania można kierować do Druha Darka 537-122-223
Po skompletowaniu całej grupy planujemy spotkanie informacyjne.