NASZA KANDYDATKA NA DELEGATA NA 40 ZJAZD ZHP

Phm. Betina Füllbier instruktorka z wielkim doświadczeniem, swoją przygodę z harcerstwem zaczęła około 13 lat temu. Na szczeblu drużyny pełniła prawie wszystkie funkcję zaczynając od zastępowej po drużynową 22 DH Dębowe Liście im. Jana Bytnara. Była komendantka VII Szczepu ANTIDOTUM, w hufcu przez chwilę pełniła funkcję namiestnika harcerskiego. Obecnie druhna Betina poza rolą drużynowej oddała się pracy ze specjalnością ratowniczą. Jako Instruktor Harcerskiej Szkoły Ratownictwa angażuję się we wszelkie wydarzenia na tle ratowniczym. Od dwóch lat pełni funkcję Szefowej Inspektoratu Ratowniczego Chorągwi Śląskiej. Druhnę Betinę można spotkać również podczas form szkoleniowych, gdzie również chętnie dzieli się swoją wiedzą. Prywatnie świeżo upieczona pielęgniarka, jednak na studiach pierwszego stopnia nie poprzestaje. Uwielbia spędzać aktywnie czas chodząc po górach, gdzie dpoczywa. W harcerstwie zaraziła się również pasją do muzyki od najmłodszych lat gra na gitarze, a żeby było do pary amatorko gra na perkusji. Betina stara się zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastała, dlatego chętnie służy swoją pomocą, wolontariuszka hospicjum i szlachetnej paczki, wolontariuszka podczas wydarzeń sportowych i nie tylko,honorowa krwiodawczyni oraz dawca szpiku. W wolnych chwilach spędza czas z przyjaciółmi grając w planszówki, podróżując po Polsce. Jest osobą mającą niezliczoną ilość pozytywnej energii.