Nie musisz rzucać wszystkiego, ale chodź pośpiewać

Czuwaj! Tęsknisz za hacerską atmosferą? Jesienna pora przepełnia Twe serce melancholią i chcesz dać jej upust? A może od dawna nie śpiewałeś przy ogniu? Mamy propozycję w sam raz dla Ciebie!

Ola Daraż i Aneta Kwiecień zapraszają wszystkich członków Hufca Siemianowice Śląskie (i okolic), na pierwsze spotkanie w ramach planowanego cyklu harcerskich śpiewanek pt. „Nie musisz rzucać wszystkiego, ale chodź pośpiewać”. W programie wszystko co najlepsze: gitara, herbata, świeczki, kocyki, poezja i wiele wiele innych. Można przyjść z gitarą, śpiewnikiem, kolegą, koleżanką, ulubioną czekoladą lub kwiatkiem doniczkowym.

Nie zapomnij zaprosić znajomych harcerzy i sam też wpadnij!

Czuwaj!

Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu

Scroll to top